Glitter Words


MOJE SBÉČKA
NESPŘÁTELUJU! !!!REKLAMY SEM!!!


UPOZORNĚNÍ: OBJEKT STŘEŽEN KAMEROVÝM SYSTÉMEM!


Pro Vás, zlatíčka (click) :-*Srpen 2009

Vyhrála jseeem!!!

31. srpna 2009 v 12:42 | Cho Chang |  JÁ A BLOG
Lidííí, já vyhrála první místooo! Vyhrála jsem to v SONPísnička u mého SBénka Jamese.
Vyhrála jsem ale především díky VÁM, já hrozně děkuju, ste strašně moc hodný!!!
Tady jsou moje ceny:

imagebam

P.S. Ještě moc prodím o hlas pro Cho a jednorožce!! TTAADDYY je to, budu vděčná za každý hlas amoc děkuji Casion, která už pro mě hlasovala!!!

o5 prosím o hlásek...

30. srpna 2009 v 19:44 | Cho Chang |  JÁ A BLOG
Tentokrát s Avril Lavigne a její nejúžasnější písničkou ALONE. Děkuji všem, co pro mě dosud hlasovali a pokud mě chcete podpořit v samotném finále, tak můžete hlasovat! Jinak pište, hlasuju všude XD Takže soutěž je

TTTTTTAAAAAADDDDDDYYYYYY

Konec bude zítra po ránu, tak pěkně prosím, rychle!! Děkuji ještě jednou, moc to pro mě znamená!!
Cho

Dáte hlas??

29. srpna 2009 v 15:12 | Cho Chang |  JÁ A BLOG
Postoupila jsem do 3. kola SONP, kde soutěžím s Fredem a Georgem Weasleyovými. Děkuji za všechny hlasy, co jsem od Vás dostala a ještě nějaké bych potřebovala! Takže je to tady:

3. KOLO SONP

Děkuji všem za vaše vlasy a stále platí, že když zahlasujete, budu hlasovat všude, kde chcete. Takže díky moc!!
Cho

Básničku jsem smazala...

28. srpna 2009 v 20:52 | Cho Chang |  JÁ A BLOG
Asi všichni víte o tý básničce, co jsem uveřejnila na blogu. Senzační básnička a uvedla jsem zdroj, odkud jsem to okopčila. Pak mi ale na blog napsali dvě holky a psali něco o krádeži a pravé autorce,...apod. Já to nechápu, ale nesnáším, když mi někdo říká, že jsem něco ukradla a tak jsem tu básničku prostě smazala. Je mi líto, že to berete takhle a pokud jsem s tím vážně něco provedla, tak to se omlouvám, ale fakt nevím o co jde. Chápala jsem to jako normální článek, co se mi líbil a chtěla jsem ho mít na svým blogu, tak se omlouvám, jestli to je něco speciálního nebo tak... Takže fakt SORRY, je to smazané...

Klikačka do soutěže pro Kaylusku06

28. srpna 2009 v 18:53 | Cho Chang |  JÁ A BLOG
Tady je klikačka do Soutěže u mého SBénka Kaylusky06. Chtěla, abych jí vyrobila klikačku, tak tady je. Doufám, že se líbí a že to bude lepší než ten životopis


Huláci

27. srpna 2009 v 12:47 | Cho Chang |  Věci v HP
Hulák je vlastně dopis, který se používá, když chcete někomu hodně vynadat pomocí dopisu. Dotyčný pak musí Huláka otevřít, jinak začne doutnat až jakoby vybuchne. Pak začne hulákat hlasem toho, co Huláka posla většinou přes celou síň.
Harry se s Hulákem setkal dvakrát...

Jednou ve druhém ročníku, když dopis přišel jeho kamarádovi Ronovi od své matky. Dopis tenkrát křičel:
UKRÁST AUTO ! VŮBEC BYCH SE NEDIVILA, KDYBY TĚ VYLOUČILY ZE ŠKOLY, JEN POČKEJ AŽ MI PŘIJDEŠ POD RUKU ! NEJSPÍŠ TĚ ANI NENAPADLO ZAMYSLET SE, JAKÉ TO PRO TÁTU A PRO MĚ BYLO, KDYŽ JSME ZJISTILI, ŽE AUTO JE PRYČ.......
VČERA VEČER DOPIS OD BRUMBÁLA - MYSLELA JSEM, ŽE TVŮJ OTEC UMŘE HANBOU! NEVYCHOVALI JSME TĚ, ABYS DĚLAL TAKOVÉ VĚCI - TY A HARRY JSTE MOHLI PŘIJÍT O ŽIVOT....
NAPROSTO ZNECHUCENÁ, TVÉHO OTCE ČEKÁ V PRÁCI VYŠETŘOVÁNÍ.JE TO JEDINĚ TVOJE VINA, A JESTLI JEŠTĚ JEDNOU PROVEDEŠ NĚCO TAKOVÉHO, ROVNOU SI TĚ VEZMEME ZPÁTKY DOMŮ.


Podruhé pak v pátém, kdy hulák přišel tetě Petunii od Brumbála. Obsahoval něco jako:
PAMATUJ NA TENKRÁT, PETUNIE!!

Nejvíc Huláků ale chodí Nevillu Longbottomovi od jeho babičky.


Znamení zla

26. srpna 2009 v 12:00 | Cho Chang |  Věci v HP
Znamení zla je vlastně chápáno dvěma spůsoby:

To první je v podstatě tetování, které mají Smrtijedi vytetované na předloktí. Pán zla ho používal tak, že když potřeboval všechny Smrtijedy u sebe, jednoduše se jednoho z nich dotkl. Znamení začne pálit a tím dá všem na vědomí, že se mají k němu okamžitě přemístit. Když ztrácel moc, znamení pomalu bledlo. Když nabýval na síle, znamení se zbarvovalo.


Druhý spůsob je obrazec na obloze tvořící lebku, ze které leze had. Smrtijedi ho používali, když někoho zavraždili. Nad jeho domem pak vyčarovali právě tohle znamení. Dá se vyčarovat celkem lehkým kouzlem: Morsmorde.
Harry se s ním poprvé setkal ve čtvrtém díle, kdy ho vyčaroval Barty Skrk junior na Mistrovství Světa ve Famfrpálu. Zajímavostí je, že bylo vyčarované právě Harryho hůlkou, Barty mu ji ukradl.

Moje první animace a Zmijozelská akademie

25. srpna 2009 v 8:38 | Cho Chang |  JÁ A BLOG
Lidíííí! Já se naučila dělat animaceeee! Moje první dvě jsou s Bellatrix Lestrange. Takže tady jsou:
Photo Flipbook Slideshow Maker

Photo Flipbook Slideshow Maker


A ještě něco. Moje SBénko Pansy-Tonks založila Zmijozelskou akademii. Já osobně jsem se tam hned přihlásila a myslím, že bude skvělá! Tady je plakát:

Jsem v semifinále!!!!

24. srpna 2009 v 11:51 | Cho Chang |  JÁ A BLOG
Skvělá zpráva, lidi (teda alespoň pro mě)!! Dostala jsem se do semifinále v SONP, kde soutěžím s Hermionou Grangerovou!!! Moc bych se chtěla dostat do finále, ale k tomu potřebuju nějaké ty hlásky!!!!! Soutěž je

TTTTTAAAAADDDDDYYYYY

Mám hrozně silné soupeře a proto škemrám o každý hlásek a za každý hlas předem velice děkuji!!!!!!!!
A tradičně - pokud hlásnete, hlasuju všude, kde napíšete!!!!!!
Dík Cho

Happy Birthday Rupert!!!

24. srpna 2009 v 8:41 | Rita Holoubková |  Denní věštec
Dneska slaví své 21. narozeniny Rupert Grint, který ve filmu o Harrym Potterovi stvárnil Ronalda Weasleyho.
Určitě se ke mě připojíte a popřejeme Rupertovi všechno nej do dalších let!

Pomůžete??

23. srpna 2009 v 19:24 | Cho Chang |  JÁ A BLOG
Nazdárek! Tak jsem se dostala do 2. kola SONP, kde soutěžím s Fredem a Georgem Weasleyovými. Potřebuju každičký hlásek!!! Jako vždycky - pokud hlásnete, budu hlasovat kde chcete. Takže hlasovat můžete tady:

2. KOLO SONP

Děkuju všem, co zahlasují, moc to pro mě znamená!!!
Dík Cho

Neviditelný plášť, Kámen vskříšení a Neporazitelná hůlka

23. srpna 2009 v 12:36 | Cho Chang |  Věci v HP
Neviditelný plášť - Neviditelný plášť patřil jistému Ignotusi Pewerellovi (nobo tak nějak). Podle povídek Barda Beedleho je to dar od samotné Smrti. I sama Smrt ho používala. Ignotus se pak vyhnul smrti až do vysokého stáří, kdy pokorně ze světa odešel. Před smrtí plášť ale daroval svému synovi, který ho zase daroval svému synovi a tak dále, až se plášť dostal do vlastnictví Jamese Pottera. Ten ho využíval k četným vylomeninách v Bradavících, které podnikal se svými přáteli Siriusem Blackem, Remusem Lupinem a Peterem Pettigrewem. Před jeho smrtí, ho půjčil Brumbálovi. Ten po plášti toužil jako po jedné z relikvií. James zemřel, ale jeho syn Harry přežil. Brumbál Harrymu plášť daroval k Vánocům. Harrymu plášť několikrát zachránil život. Pak dal plášť svému synovi (nwm, jestli Jamesovi nebo Albusovi).
Kámen vskříšení - Kámen Vskříšení je je další relikvie. Druhý bratr si podle příběhu zavolal zpět na zemi dívku, kterou miloval, ale v ranném věku zemřela. Nikdy se nechovala tak, jako dřív. Byla smutná a tichá. Proto na sebe vstáhl ruku, aby mohl být s ní. Kámen pak koloval stejně, jako plášť, až byl vložen do prstenu. Prsten dostal Marvolo Gaunt, pak jeho syn Morfin. Tomu ho pak ukradl Tom Raddle ml. - Voldemort, který z něho udělal viteál. Viteál byl zničen Albusem Brumbálem a mečem Godrica Nebelvíra.
Neporazitelná hůlka - nebo také Bezová hůlka. Nejstarší bratr ji podle povídky získal od smrti. Šel pak do nějaké hospody a tam porazil svého úhlavního nepřítele. Pak se všude vychloubal. Jeden kouzelník ji toužil získat a tak jí ukradl. Bál se jeho pomsty a zabil ho. A tak hůlka cestovala od jednoho vraha k druhému. Dostala se až k výrobci hůlek Gregorovičovi, kterému ji ukradl černokněžník Grindelwald. Ten pak sehrál důležitý boj s Albusem Brumbálem a Brumbál ho porazil. Hůlku si vzal on. Před Brumbálovou smrtí ho odzbrojil Dreaco Malfoy, tedy hůlka na chviličku patřila jemu. Toho ale zase odzbrojil Harry Potter. Hůlku si však nenechal, vrátil ji zpět k Brumbálovi do hrobky. Když Harry zemře, hůlka stratí svou moc.


Pobertův plánek

22. srpna 2009 v 15:56 | Cho Chang |  Věci v HP
Pobertův plánek je podrobná mapa celého Bradavického hradu i školních pozemků. Jedinou vyjímkou je nezakreslitelná Komnata nejvyšší potřeby. Dá se tam i vyčíst, kde se nachází každičký člověk na hradě.
Nemůže v něm číst však jen tak někdo. Pokud budete chtít plánek otevřít, klepnete na něj hůlkou a pronesete: "Slavnostně přísahám, že jsem připraven ke každé špatnosti". Když už ho nebudete chtít studovat, klepnete na něj a řeknete zase: "Neplecha ukončena".
Jeho tvořitelé jsou: James Potter (Dvanácterák), Sirius Black (Tichošlápek), Remus Lupin (Náměsíčník) a Peter Pettigrew (Červíček). Plánek jim byl zabaven Argusem Filchem a uschován v jeho kabinetu.
V roce 1989 byl plánek ukradnut dvojčaty Weasleyovými. V roce 1993 darovala dvojčata plánek Harrymu Potterovi, který ho má dodnes. Krátce po darování plánku ho v noci s plnánkem načapal Severus Snape. Po jednom kouzlu odhalujícímu černou magii se na plánku ukázalo:

Pan Náměsíčník skládá profesoru Snapeovi svou nejhlubší úctu a zároveň ho žádá, aby svůj frňák nestrkal do cizích záležitostí.
Pan Dvanácterák souhlasí s panem Náměsíčníkem a chtěl by pouze dodat, že je profesor Snape odporný ničema.
Pan Tichošlápek by rád vyjádřil svůj údiv, že takový idiot jako Snape se mohl stát profesorem.
Pan Červíček přeje profesoru Snapeovi pěkný den a doporučuje: Slizoune, umyj si vlasy!

Když chtěl Snape za to Harryho potrestat, objevil se prof. Lupin a zachránil ho.

Šibenice s Harrym Potterem

21. srpna 2009 v 18:11 | Cho Chang |  Nezařazeno!
Tady si můžete zahrát internetovou šibenici. Hádají se tam postavy z Harryho Pottera. Je to zábava, ale určitě hrozně lehké. Když kliknete, tak si to můžete vyskoušet:

!!!KLIIIIK!!!


Nový dess a SONP

20. srpna 2009 v 19:51 | Cho Chang |  JÁ A BLOG
Nelekejte se, nejste někde jinde! Zažádala jsem ×Ginny Potter×, aby mi vytvořila dess. Jak jinak než s Katie a zelený. Oproti té žluté je to celkem fajná změna, ale posuďte sami. Zelená je taky dobrá na oči... Prostě jsem potřebovala změnu. Vypadá to teď vážně krásně a já mocka děkuju ×Ginny Potter×, je to krásné.

Ještě bych od Vás něco potřebovala. Přihlásila jsem se do SONP, soutěžím tam s Fredem a Georgem a potřebovala bych hlásek.

Je to TADYYYYYYY, moc potřebuju každý hlas!!!!

To je asi všechno a ještě jednou děkuju za dess!!!
Cho

Omluvte mě

20. srpna 2009 v 8:28 | Cho Chang |  JÁ A BLOG
Hrozně se Vám omlouvám, ale nemůžu dělat diplomy. Posral se mi program a bude to trvat asi déle. Vím, že dlužím diplom ještě Suzan za SONP (s Ronem??) a teď ještě pro *Ginny Lenku*. Chci se jenom omluvit, teď vážně nemůžu nic dělat. Doufám, že to pochopíte...
Dík Cho

5. kolo SONP

20. srpna 2009 v 8:27 | Cho Chang |  Soutěže
Rozhodla jsem se dát další kolo SONP, tak ho sem dávám...

Nepostoupila:

*Ginny Lenka* - www.cassiee.blog.cz - Cho Changová
Též prosím, aby řekla co na diplom, pokusím se ho nějak vyrobit...

Postoupili:

Bára
Hermiona Grangerová
Casion
Harry Potter
Snapeova
Severus Snape
Karolííí
George Weasley
Tak můžete hlasovat!!! Jinak kdo chce můj hlásek, tak si napište!!! Diplom udělám později, důvod tu za chvilku bude...
To jse zvědavá, kdo povede, protože Snapeova dohání

Avril nebo Evanna??

19. srpna 2009 v 10:36 | Cho Chang |  Legrácky
Tak tady je obrázek Avril Lavigne a Evanny Lynch v jednom. Povedené...

Další vtípky z HP

18. srpna 2009 v 13:48 | Cho Chang |  Legrácky
Hermiona přijde k Harrymu a Ronovi na návštěvu a udiveně se ptá:
,,Kdo rozbil to okno?"
,,Harry." odpoví Ron pohotově.
,,Ale jak? On je vždycky takový tichý..."
,,Je to jeho vina. Sehnul se přesně ve chvíli kdy jsem po něm hodil knihu."

Harry přišel k Hermioně a vidí, že pláče.
,,Co se děje?" zeptá se starostlivě.
,,Upekla jsem koláč."
,,To je přece skvělé!"
,,Ale Křivonožka ho snědl!"
,,To neva Hermi," utěší ji. ,,Koupíš si nového kocoura."

,,Já se nudím:" pronesl Ron a sedl si k Hermioně.
,,Jdi hrát s Harrym karty." Navrhla, aniž zvedla oči od domácího úkolu.
,,Hermi, ty bys hrála s někým, kdo ti nadává, podvádí a dělá z tebe šaška?"
,,Samozřejmě že ne!"
,,Vidíš. A Harry taky nechce."

,,Teto Marge, ty neumíš sama jíst?" zeptá se Dudley svojí tetičky když přijede.,,Co to povídáš? Ovšemže umím. Kdo ti to řekl?" zeptá se teta.
,,Harry totiž říkal, že zase budeme tu starou škatuli tři týdny krmit."

Pár tipů, jak se zaručeně stanete Harrym Potterem

18. srpna 2009 v 11:06 | Cho Chang |  Legrácky
Udělejte si na hlavě jizvu perem nebo propiskou.
Pokud se vám to nedaří, vezměte si na to fixku.
Vezměte si maminčino nejoblíbenější koště na úklid.
Vezměte si na sebe džíny, které jsou vám příliš velké.
Oblečte si košili vašeho bratrance, který je aspoň o šest let satrší než vy.
Najděte sovu (nejlépe bílou a sněžnou).
Spěte v přístěnku (nejlépe pod schody).
Najděte si strýčka s velkým knírem a žádným krkem.
Najděte si tetu s dlouhým krkem (Pokud nemůžete žádnou najít, pak si vyberte jednu ze svých tet a začněte jí krk natahovat).
Najděte si tetu jako je Marge (procházejte ulicemi a dívejte se po ní, pokud doma zrovna žádnou nemáte).
Nechejte se šikanovat svým bratrancem.
Najděte si nepřítele jako je Voldemort (rváči se nepočítají).
Jeďte to Bradavic (najdete je ve videohře Harry Potter).
Pokuste se létat ve vzduchu na maminčině koštěti (pokud se zdá, že nevzletíte, uvažte sebe a koště k letadlu).
Najděte si dobré a opravdové přátele jako jsou Ron a Hermiona.
Přesvědčte svého nejstaršího učitele, aby nosil umělý plnovous (pokud už ho nosí, pak ho prodlužte).
Najděte si učitele, jako je Snape, kterého budete nenávidět (Budete muset prohledat celý svět a ani tak ho možná nenajdete).
Najděte individuum ženského pohlaví jako je Umbridge, jež budete nenávidět (prosím, neberte ji do lesa a nekrmte s ní jeleny).
Choďte na hodiny kouzlení (on-line RPG by to mělo vyřešit).
Najděte si kmotra (pokud nemůžete žádného najít, pak zkuste film "Kmotr").
Staňte se slavným (zkoušejte různé věci, jak byste se mohli proslavit).
Litujte, že se vracíte domů, ale když tam dojedete, terorizujte svoje příbuzné pomocí magie.