Glitter Words


MOJE SBÉČKA
NESPŘÁTELUJU! !!!REKLAMY SEM!!!


UPOZORNĚNÍ: OBJEKT STŘEŽEN KAMEROVÝM SYSTÉMEM!


Pro Vás, zlatíčka (click) :-*Červen 2009

Další POSTŘEHOVKA

29. června 2009 v 21:30 | Cho Chang |  Soutěže
První, kdo napíše slovo KŘIVONOŽKA, dostane diplom!!!!!!!

Diplomek pro ♥♥♥Hermionku♥♥♥

29. června 2009 v 20:14 | Cho Chang |  SBénka
Dalším SBéčkem je ♥♥♥Hermionka♥♥♥ a její akademie. Děkuji za spřátelení a přidávám diplom:


Diplomy za SB pro Suzan, *Ginny Lenku* a Jenny

29. června 2009 v 12:11 | Cho Chang |  SBénka
Omlouvám se, že to tak trvalo a vím, že to není to, co jste si přáli, ale alespoň něco to je. Jsem hrozně ráda, že jste se stali mými SBéčky a ještě jednou se omlouvám!!!!!!
Tady to teda je:
P.S. Ještě jednou se omlouvám...

Konec přihlášek!!!!!! - 1. kolo

28. června 2009 v 19:43 | Cho Chang |  Soutěže
Konec přihlášek na SONP!!!!! Za krátkou chvilku se vás přihlásilo moc a za to vám velice děkuji!! Takže začínám první kolo!

Přihlásili se:Levandule Brownová
Lenka Láskorádová
nemá blog


Bára
Hermiona Grangerová


Suzan
Belatrix LestrangeováCasion
Harry PotterJenny
Fred Weasley
_Mia_
lord Voldemort
Twilight.Girl
Ginny Weasley
*Ginny Lenka*
Cho Chang
Snapeova
SnapeKarolííí
George Weasley

P.S. Kdo bude chtít můj hlas, tak ať napíše do komentů!!

SONP

28. června 2009 v 10:23 | Cho Chang |  Soutěže
Ostatní soutěže se docela chytli tak sem dám SONP (Soutěž O Nej Postavu). Každý, kdo se chce přihlásit do soutěže, tak ať do komentů napíše:
1. *Svou přezdívku
2. Svůj blog
3. *S jakou postavou soutěží (Musí to být postava z HP)
Body označené * je nutno uvést!!!!!

Doufám, že se vás přihlásí dost na to, abych mohla tu soutěž uspořádat...
P.S. Vůbec se nebojte!!!!! Na ty diplomy jsem nezapoměla, jenom nejsem na svým kompu, tak tu nemám obrázky. Jinak moje tři nová SB, co ještě nedostala diplom a všichni, co správně odpověděli na skrývačku, tak ty diplomy DOSTANETE!!!!!!!!!!

Nezbývá mi čas...

24. června 2009 v 15:07 | Cho Chang |  JÁ A BLOG
Omlouvám se, ale teď to mám celý nahnutý. Pořád jsme někde pryč a tak mi nezbývá čas na nic jiného. Teď jsem se na chvíli dostala k počítači, tak oběhnu všechny SB a podívám se do školy čar a kouzel. Ještě jednou se omlouvám a prosím všechny SB, aby si mě nemazali!!!! Diplommy za spřátelení vyrobím až se to uvolní, tak mě prosím, omluvte!!!!
Děkuju, vaše Cho Chang

Diplom pro Karolííí

20. června 2009 v 19:46 | Cho Chang |  SBénka
Mým dalším, tentokrát 14. SBéčkem se stává Karolííí. Velice jí děkuji za spřátelení a přidávám diplom. Prosila bych i svá další nová SB, aby si taky řekla, co na ten diplom budou chtít. Jinak tady je diplom pro Karolííí:

Nešťastná svatba

20. června 2009 v 13:02 | Cho Chang |  Moje povídky
Jméno povídky: Nešťasná svatba
Pisatel: Já osobně - Cho Chang
Účel: Pro radost
Komu: Všem, komu se líbí
Datum napsání: 20. června 2009
Spokojenost: 90%

Něco bouchlo. Ze spánku se probrala Ginny Weasleyová, probuzená tímto hlukem. Když se protáhla a podívala na svůj vlastnoručně vyrobený kalendář, zajásala. Na kalendáři byl přesně růžově označený dnešní den. Proč?? Otevřely se dveře a dovnitř vešla Hermiona. Nejdříve odtáhla závěsy, takže byl jasně vydět nádherně uklizený dvorek s obrovským bílým stanem a pak na Ginny promluvila: ,,Měla by ses obléknout, ať to nepromeškáš!" řekla jemným hlasem a Ginny si v tu ránu pomyslela, že by asi nedokázala zapomenout na svou vlastní svatbu.... Ano, čtete dobře, Ginny a Harry se dnes budou brát! Skokem byla v umývárně a naprosto škokovanou Hermionu nechala ve svém pokoji. Rychle se vysprchovala, vyčistila si zuby a spěchala na snídaně, kde už byl Harry a smějící se Ron. Ginny jen chvatně pozdravila, Harrymu dala pusu, spěšně do sebe hodila toast a pospíchala zpátky do svého pokoje. Stěny byly natřeny na Ginnyinou nejoblíbenější barvu - na žluto. Jedna stěna, ale byla polepena spoustou černobílých i barevných fotografiích na kterých bylo vesměs to samé. Byly to nejrůznější fotky černo vlasého kluka s jizvou na čele a s rudovlasou dívkou, jejíž široký úsměv jí nejmírně zkrášloval. Z každé fotografie tento šťastný pár mával nebo se jen usmíval.
Ginny ale teď nemyslela na nic jiného, než na krásné bílé šaty stojící v koutě a zlatou čelenku, která byla honosně postavena na stole. Svlékla se ze žlutých tepláků a černého trička a s pomocí paní Weasleyové se začala do bílých šatů oblékat. paní Weasleyová jemně vzlykala a zapínala své dcerce u šatů zip. Za nedlouho přišla Hermiona a když měla Ginny šaty už hotové rozčesala Ginny její krásné rudé vlasy a začala je česat do podobného ohonu, jaký měla ona sama na vánočním plesu ve čtvrtém ročníku. Za nedlouho uslyšeli zaklepání a do místnosti nahlédl Harry. Než však stačil něco říct, Hermiona ho se slovy: ,,Až potom" vyhnala ven. Pak Ginny ještě nasadili skvostnou korunku a pak se Ginny přesunula k zrcadlu, kde se začala líčit. Mezi tím si Harry za pomoci Rona nandaval svůj společenský hábit. Ron, který už byl ženatý s Hermionou mu právě upravoval motýlka. Venku se zatím vše připravovalo. Paní Weasleyová právě pobíhala po dvorku a udávala rozkazy ostatním jejím synům. velice jí záleželo, aby bylo vše dokonalé. Po tom, co seřvala Billa, že jeden květináč s velice krásnou květinou položil na špatné místo, se podívala na hodinky. Zavspomínala, když se vdávala ona sama. Určitě si vzpomínala, že jí příprava netrvala tak dlouho. Právě, když si chtěla ostatním stěžovat, kde ta holka je takovou dobu, Ginny scházela po schůdcích od domu a usmívala se na všechny strany.
Najednou se ozval výkřik a na dvoreček vběhla maličká Gabriella, jejíž vlasy za ní vlály. Plakala, ale nikdo z přítomných se nemusel ptát proč. Všude byly záblesky zeleného světla a vyvráceným plotem vkráčely na dvorek Smrtijedi. V čele všech stál s odkrytou tváří Antonín Dolohov, který se nemohl smířit se smrtí svého pána. Harryho vevnitř vyrušil křik malé Gabrielly a vystrčil hlavu z okna. Naskytla se mu před očima hrůzný zjev. Ginny právě s Dolohovem bojovala s hůlkou, kterou před okamžikem vytáhla z pod sukně. Harry chvatně skočil po hůlce, která ležela na jeho nočním stolku a vyběhl po schodech dolů za Ronem. Okamžitě se vydaly do víru dění a okamžitě se před něj postavil Macnair, kat, který měl kdysy popravit Klofana. Macnair po něm rychle střelil kletbu, ale Harry spěšně uhnul a do prsou ho trefil omračovací kletbou. Pospíchal za Ginny, ale do cesty se mu postavil další Smrtijed, kterému Harry přes kápi neviděl do obličeje. Harry ho šikovně trefil ochromující kletbou a utíkal dál. Doběhl až k Ginny, přitom se ale musel skrčit před Dolohovovou dobře mířenou kletbou. Popadl Ginny za ruku a strkal jí směrem k domu, kde se zatím nebojovalo. Znal však Ginny natolik dobře, že uhodl správně, když nehodlala ustoupit ani o píď.
Najednou Harryho trefila jaká si kletba a způsobila mu krvácení. Harry najednou zeslábl, že se nedokázal pohnout. Ginny která byla na půli cestě k domu se zastavila a se šokem v tváři se otočila. Harry na Ginny sice zařval, aby odešla a nechala ho tam, ale Ginny utíkala zpátky za ním. Dolohov, který chtěl právě na Harryho seslat smrtící kletbu byl vyrušen a zamířil na Ginny. Ta s sebou poplašě škubla, ale už bylo pozdě...
Harry to všchno viděl jako ve spomaleném filmu. Z Dolohovovy hůlky vystřelil paprsek zeleného světla. Ginny se sice snažila uhnout, ale její svatební šaty jí v tom zabránily. Jenom klopýtla a upadla. Dolohov ne Ginny seslal smrtící kletbu, která Ginny trefila do obličeje. Ginny strnula překvapením a za pár vteřin padla obličejem do hlíny, která byla na dvorku. Když to Harry uviděl, vystřelila zelený záblesk i Harryho hůlka a tentokrát padl Dolohov. Harry, na kterého Dolohovovo tělo padlo ho odstrčil a z posledních sil se doplazil směrem k Ginny. Ta ležela tváři v hlíně, bez známek pohybu. Najednou se k němu přidali Ron i Hermiona a oboum tekly z očí slzy, jejich vzlyky však přes bitvu neslyšel. Obrátil Ginny, aby se ujistil, jestli je doopravdy mrtvá. Byla celá studená a vůbec necítil tep. Bylo to jasné, Ginny Weasleyová, kterou miloval, jako žádnou jinou ženu v celém jeho životě tu ležela na hlíně na dvorku mrtvá. Harry začal vzlykat tak mocně, e to museli nepochybně i Ron s Hermionou slyšet, ale momentálně mu to byo jedno. Najednou si to všechno pořádně uvědomil a šokem ztratil vědomí. Nevěděl, jak dlouho tam ležel, ale když se probral, byla hluboká noc. Po dlouhé době zjistil, že už neleží na hlíně, ale na mněké pohovce, nejspíš ve Weasleyovic obýváku. Z kuchyně uslyšel hlasy a vzlyky a jen zachroptěl ,,Ginny!!!" Do obýváku vešla paní Weasleyová a zapálila světla. Byla celá červená a v rukou držela pomačkaný kapesník. Tváře měla celé mokré od pláče. Sedla si vedle Harryho a objala ho. Harryho najednou začaly pálit oči a najednou se rozplakal jak nikdy před tím. Do pokoje začaly pomalu vcházet i ostatní. Pan Weasley měl na tvářích velice hluboké jizvy, ale brečel úplně stejně, jako paní Weasleyová. Pomalu se postavil a vrávoravě došel do kuchyně, kde se zhroutil na jednu židli. Od stolu ho pozorovaly spousty očí, jak Harry viděl, stejně ubrečených jao je měl on sám. ,,Kde je Ginny?" zeptal se rychle Harry. ,,N-nahoře, v jejím pokoji, je tam u ní Charlie" řekl Ron, který stejně jako Harry dokázal stěží mluvit. Harry vyšel schody, při čemž se musel hodně přidržovat zábradlí a otevřel dveře pokoje. Uviděl Charlieho, jak jí mění květiny ve váze. ,,Harry" Charlie se při zvuku otevírajících se dveří otočil a podíval se na něj. Harry přikývl na pozdrav a sesypal se na postel vedle Ginny. Lehl si přes její mrtvé tělo a rozbrečel se. Nevnímal ani Charlieho, který opatrně vyšel z pokoje a scházel po schodech do kuchyně. Věděl, že když se otevřely dveře po druhé, že určitě vešla Hermiona. A měl pravdu. Bylo však už něco přes druhou hodinu odpoledne. ,,Harry, nechceš jít dolů?" řekla Hermiona a snažila se nekoukat na Ginny déle, než bylo nezbytně nutné. Harry pomalu přikývl a společně se vydali dolů, za ostatními...
Harry potom ještě dlouho truchlil až si potom uvědomil, že už tím Ginny nepomůže. Stal se bystrozorem. Byl nejlepší ze všech a společně s Ronem potom pochytal zbývající Smrtijedy, které potom odsoudili na doživotí v Azkabanu. Harry však už nikdy nebyl šťastný. Ve snech se mu vždycky zjevovala Ginnyina tvář krátce před tím, než zemřela. Nikdy už nikoho nemiloval a s nikým už se nikdy neoženil..... THE END

Tak mi do komentů napište, jak se vám to líbilo, protože je to moje úplně první povídka....

Přesmička

20. června 2009 v 9:05 | Cho Chang |  Soutěže
Poznávačka se koukám vyvedla, tak přidávám Přesmičku:

NEDLLVEUA WORNOÁBV

Jenom můžu napovědět, že je to studentka a že bude důležitá v šestém dílu =D!!!!
Do 22.6. 2009 bude každý odměněn diplomkem:D!!!

Diplomy za Poznávačku

19. června 2009 v 21:26 | Cho Chang |  Diplomy za soutěže
Konečně sem přidávám diplomy pro Lenku a Tygrovku, které správně odpověděly v první poznávačce!!!
Doufám, že se vám líbí a že jsem každému vyrobila to, co si přál :D

Poznávačka

17. června 2009 v 18:56 | Cho Chang |  Soutěže
Máme tady zase další soutž a tentokrát poznávačku! První dva, kteří napíší jméno i příjmení jak filmové postavy, tak herečky, dostane diplom! Jenom mi prosím, napište, co na ten diplom budete chtít!!!
A tady už máme fotku:
Myslím, že to není těžké, že je to docela vidět, tak pište XD!!!

Senza super škola čar a kouzel

17. června 2009 v 18:33 | Cho Chang |  Nezařazeno!
Po vzoru SB - °°°Nimphadory°°° píšu tenhle článek, tak se na mě nezlob!

Před nedávnem jsem se zaregistrovala na Nymfadořině škole čar a kouzel. Je to super nádherná, super vymyšlená škola, takže se můžete zaregistrovat na Nymfadořině blogu. Samotná škola je ---}TADY{--- !! Můžete se tam podívat na můj profil, jsem tam jako Cho....

Takže kdo se ještě nepřihlásil, tak by měl, protože je to super škola!!!!
To je tak asi všechno, zdraví Cho XD

Diplom za postřehovku

17. června 2009 v 18:19 | Cho Chang |  Diplomy za soutěže
Prvním v postřehovce byla °°°Nimphadora°°°!!! Gratuluju jí a protože chtěla na diplom Severuse, tak tady je:

Třídění SBéček

17. června 2009 v 7:52 | Cho Chang |  SBénka
Provedla jsem nějaké třídění SBéček. Prosila bych, aby si Vás to přečetlo co možná nejvíc!

Ráda bych si nechala:

Nymfadoru; °°°Nimphadoru°°°; Báru; Casion; Tygrovku; Snapeovou a ♥♥Veroniku♥♥!!
Naprosto super krásné webíky... Jsou to vzorová SBéčka - píšou komenty a na svůj blog přidávají stále nové, zajímavé články...

Hrozba:

Lilianě, Lence a Lily!!
Tyhle SBé jsou tak poloviční. Sem tam nový článek, komentů minimálně..... Tímto je prosím, aby zkusili nějak zabrat!! Od svých SB očekávám něco víc!!

Možná smažu:

Hermione Granger a Belatrix - Ginny!!
Nepíšou mi sem žádné komentáře, což bych od SB chtěla. Nemají ale také ani žádné nové články na blogu, takže jim dávám ještě nějakou menší šanci a jestli to nevylepší...

Postřehovka

17. června 2009 v 7:32 | Ginny Weasley |  Soutěže
Bleskovka se neuchytila, tak uspořádávám Postřehovku. První člověk, který napíše lord Voldemort, tak dostane diplom. Jenom bych prosila toho prvního, aby si napsal, co na diplom!!! Děkuji - Cho Chang

Cho Chang - další článek

16. června 2009 v 18:18 | Cho Chang |  Cho Chang/Katie Leung
Jméno: Cho Changová
Narozena: --.----- 1979
Zabita: živá
Bydliště: ------
Rodiče: ------
Zvířata: nemá
Vzhled: číňanka, velice pohledná, dlouhé černé vlasy
Zajímavosti: Na chvilku chodila s Harrym Potterem
Hraje: Katie Leung

Cho se poprvé v knize objevila ve třetím dílu, kdy hrála famfrpál proti Harrymu jako chytačka. Tenkrát se mu pletla do cesty, až Oliver Wood Harrymu doporučil ji z koštěte schodit. Ve čtvrtém dílu se do ní harry zakoukal a chtěl ji pozvat na Vánoční ples (šla s Cedrikem). Když Cedrik zemřel, nesla to velice těžce. V pátém dílu pořád brečela, ale zároveň se jí Harry líbil. V Komnatě nejvyšší potřeby Harryho dokonce políbila. Šli spolu i do Prasinek, kde se ale na neštěstí pohádali a rozešli se. Na konci pátého dílu začala chodit s Michaelem Cornerem.

Měním přezdívku, měním dess

16. června 2009 v 17:12 | Cho Chang |  JÁ A BLOG
Nazdárek! Všechna má SB asi ví, že si změním přezdívku na Cho Chang, která se mi začala líbit mnohem víc než Ginny. Takže je ještě jednou prosím, aby si mě pokud možno přepsali. A abych neměla dess s Ginny, když jsem teď zase nově zaměřená na Cho, tak ho změním. Ještě jednou děkuji svému SB Lilianě! Opravdu se jí povedl a bude mi hrozně líto ho změnit, nicméně ho tu mám uložený, kdybych ho zase někdy chtěla obnovit....
Takže ještě během dneška se tu tedy objeví nový dess a už ho mám tak nějak promyšlený, tak doufám, že se vám bude líbit. To je asi všechno ce jsem sem chtěla napsat, zdraví vaše Cho!!!

Bazilišek

14. června 2009 v 8:05 | Ginny Weasley |  Kouzelná zvířata
"Z mnoha strašlivých dravých zvířat a netvorů, jež obcházejí po naší zemi, žádné není podivnější a vražednější než bazilišek, známý též jako Hadí král. Tento had, kterýžto může dorůsti obrovitých rozměrů a žíti mnoho set let, rodí se z kuřecího vejce, vysezeného ropuchou. Způsoby, jak zabíjí své oběti, jsou překvapivé, poněvadž bazilišek má k tomu účelu netoliko smrtící jedovaté zuby, nýbrž i vražedný pohled a všichni, na něž jej upře, okamžitě zemřou. Pavouci před baziliškem prchají, neboť on jest jejich úhlavním nepřítelem, a sám bazilišek prchá toliko před kokrháním kohouta: ono jest pro něj smrtící." Harry Potter a Tajemná Komnata (str. 244)

V Harrym Potterovi a Tajemné Komnatě se objevuje Bazilišek jako netvor, jehož Salazar Zmijozel před odchodem ze školy zapečetil v tajné místnosti zvané Tajemná komnata. Lord Voldemort jako malý vypustil tuto nestvůru po škole a zabil jím jednu dívku z mudlovské rodiny (Ufňukanou Uršulu). Protože se chtěla škola zavřít, svalil vinu na Hagrida, který byl ze školy vyloučen a s útoky přestal. Pomocí deníku se do školy vrátil a společně s Ginny Weasleyovou komnatu znovu otevřel. Napadal spousty jiných studentů, ale protože se baziliškovi do očí nikdo nepodíval přímo, všichni pouze zkameněli. Harry se do komnaty vydal, zabil baziliška a s pomocí jeho zubu zničil deník - viteál. Baziliškův jed totiž lze použít jako odstraňovač viteálů.

Diplom pro Veroniku

13. června 2009 v 21:17 | Ginny Weasley |  SBénka
Mým třináctým SB je Veronika. I jí sem přidávám diplom a doufám, že se líbí!!
Udělala jsem ho hrozně velký, tak se omlouvám, že ten nápis nejde skoro přečíst!!

Barty Skrk junior

12. června 2009 v 17:55 | Ginny Weasley |  Smrtijedi
Jméno: Bertemius Skrk junior
Narozen: -----
Zabit: mrtvý
Bydliště: neví se
Rodiče: Bartemius Skrk
Sourozenci: nemá
Zvířata: nemá
Zaměstnání: nemá
Vzhled: celkem pohledný
Trestní rejstřík: mučil Frenka a Alici Longbottomovi
Zajímavosti: Vydával se za Alastora ,,Pošuka" Moodyho.
Hraje: David Tennat

Barty Skrk ml. byl obviněn z mučení Frenka a Alice Longbottomových společně s Belatrix Leastrangeovou a jeho manžela. Byl vsazen do vězení, ale Bartyho matka, která měla co nevidět umřít, chtěla dostat svého syna z vězení a tak pomocí mnoholičného lektvaru zemřela v Azkabanu místo syna, který byl volný. Barty chtěl, aby se jeho syn poavil a tak mu pod neviditelným pláštěm sehnal lístky na Mistrovství Světa ve famfrpálu. Tam ovšem vykouzlí Znamení zla a uteče svému otci. Společně s Voldemortem se domluví a jde do Bradavic jako Pošuk Moody. Tam se pokusí Harryho zabít, ale Brumbál ho na poslední chvíli zachrání. Zavraždí také svého otce. Pak se přizná a je pod větší ostrahou umístn ve vězení Azkabanu.