Glitter Words


MOJE SBÉČKA
NESPŘÁTELUJU! !!!REKLAMY SEM!!!


UPOZORNĚNÍ: OBJEKT STŘEŽEN KAMEROVÝM SYSTÉMEM!


Pro Vás, zlatíčka (click) :-*Lucius Malfoy + jeho rodina

4. dubna 2009 v 12:31 | Ginny Weasley |  Smrtijedi
Lucius Malfoy - Též velice věrný pánovi zla a samozřejmě čistokrevný kouzelník. Léta bojuje proti bajce Barda Beedleho ,, Kouzelná fontána", kde si vezme čistokrevná čarodějka chudého mudlu. Také nesnáší kouzelníky z mudlovských rodin. Podle jeho názoru se někdo takový vůbec nesmí brát do Bradavic. Je to velký Smrtijed. Téměř ihned po škole se přidal k lordu Voldemortovi a za ten čas se stal nejoddanějším služebníkem. Má syna Draca a manželku Narcisu. Svou rodinu miluje a v sedmém díle se vzdá smrtijedské funkce, aby mohl svého syna Draca vytáhnout z Bradavic.
Narcisa Malfoyová - V poctatě se o ní nic moc neví. Je to sestřenice Siriuse Blacka. Má dvě sestry: Belatrix Lestrengeová a Andromeda Tonksová. Ve čtvrtém díle byla s manželem a synem na famfrpálovém utkání. Také je to Smrtijedka, ovšem ne tak vázaná, jako její sestr nebo manžel. Má blonďaté, dlouhé vlasy. Je na ni celkem příjemný pohled, ale dává najevo, že svým okolím pohrdá. Též miluje svou rodinu, zvláště syna Draca. V sedmém díle dopomůže Harrymu od jisté smrti, jako odměnu za zachránění Draca.
Draco Malfoy - Už v při první cestě do Bradavic se stali Harry Potter a Draco Malfoy rození nepřátelé. Každý z nich dělá co může, aby toho druhého ponížil nebo zesměšnil. Harry s Dracem spolu odpykávali trest v Zapovězeném lese, kde se Malfoy nezachoval celkem statečně. Ve druhém dílu se pomocí něho dostali do Zmijozelské společenské místnosti. Ve třetím dílu ho podrápal hypogrif Klofan a Klogana potom chtěli popravit. V pátém díle se stal členem Vyšetřovatelského sboru, který založila prof. Umbridgeová. V šestém dílu se stal Smrtijedem a opravil skříň, díky níž se Smrtijedi dostali do Bradavic. Potom měl zabít Albuse Brumbála, ale místo něho to udělal Severus Snape (později se ukazuje, že si to Brumbál přál). V šestém díle ho Harry dvakrát zachránil, jednou z hořící komnaty Nejvyšší potřeby a jednou od zabití od jednoho Smrtijeda (přišel o hůlku).
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Gab Gab | 1. září 2009 v 15:51 | Reagovat

hej chtěla bych opravit že Tonksová byla její sestřenice ne sestra:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama